Zajęcia dodatkowe w bieżącym półroczu

Zajęcia dodatkowe dla uczniów SP
Nazwa kołaProwadzącyTermin  Klasy     Sala   
RobotykaB.Nowakponiedziałek12:40 - 14:100ab1a138
12:40 - 14:403ab136
wtorek13:40 - 15:404ab5a114
piątek12:35 - 13:200b114
Mały EdisonB.Nowakwtorek12:40 - 13:250b1a138
RytmikaM. Chmielarz-Borowiecwtorek9:45 - 10:300aaula
10:40 - 11:250baula
11:35 - 12:201aaula
12:40 - 13:253abaula
gimnastyka korekcyjna A.Nowackaponiedziałek12:40 - 13:250baula
poniedziałek11:35 - 12:203aaula
czwartek10:40 - 11:253baula
M.Baranowska poniedziałek12:40 - 13:250a1apiętro cz.A
wtorek12:40 - 13:251apiętro cz.A
wtorek13:35 - 14:200aaula
programowanieA.Baranwtorek13:40 - 14:25SP223
ceramika A. Wolańskaczwartek13:40SP136
KIDS DANCE Podmiot zewnętrzny - Szkoła Tańcaczwartek13:40SPaula
Zajęcia logopedyczneM.Romanowskaponiedziałek13:355a222
wtorek08:003a222
środa10:403b222
piątek13:351a4a222
J.Brunowskaponiedziałek12:00 - 15:20??????
piątek8:00 - 14:40??????
Spotkania z bajką
Szczegóły i zapisy po zalogowaniu
A.Dzierzkowska, A.Szelenbaumśroda13:350ab 1abiblioteka


Koła przedmiotowe
Nazwa kołaProwadzącyTerminKlasySala
matematyczneA. Baranpiątek-8:50-9:356aspb-teka
matematyczneM. Furmankiewiczczwartek-12:40-13:351a138
j. polskiegoE. Białkowskawtorek-13:40--14:254bb-teka
j. polskiegoE. Białkowskaśroda-8:50-9:355a113
fizyczneR. Piliszczukwtorek-14:30-15:152bG215
j. angielskiegoZ. Jaworekponiedziałek-14:30-15:153aG219
poniedziałek-13:40-14:256asp219
j. angielskiegoE. Sokołowskaczwartek-8:50-9:354ab134
plastyczneK. Podlachaczwartek-15:15-16:004,7,3G137
wtorek-15:15-16:005SP, 3G137
muzyczneM. Gałązkawtorek-15:15-16:004-7sp113
biologiczneW. Wiśniewskaczwartek-13:40-14:252bG109
historyczneA. Majerponiedziałek-14:30-15:157, 2a208
geograficzneA. Majerczwartek-14:30-15:152afG3a208
plastyczneM. Furmankiewiczśroda-12:20-13:351a138
biblijneD. Fijołpiątek-14:30-15:152aef; 3d137
Na koła przedmiotowe zgłaszamy się do nauczycieli prowadzących


Zajęcia sportowe
Nazwa kołaProwadzącyTerminKlasySala
piłka nożnaG. Drykaponiedziałek-15:25-16:254-6spsala
wtorek-15:25-16:251-3Gsala
koszykówkaM. Główczakśroda-15:25-16:251-3G/dzsala
czwartek-15:25-16:251-3G/chłsala


Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne
PrzedmiotProwadzącyTerminKlasySala
historiaM. Ryczkowskaczwartki-8:00-8:453deb-teka
j. polskiS. Cybulskaśroda-8:45-9:355a6a216
czwartek-8:45-9:354a216
j. polskiE. Białkowskaczwartek-8:50-9:354b113
czwartek-13:40-14:255ab-teka
środaM. Romanowskaśroda-8:00-8:452ae222
j. polskiA. Szelenbaumśroda-8:00-8:452fb-teka
j. angielskiM. Oszczykczwartek-15:25-16:107a114
j. niemieckiA. Ceremugaśroda-14:20-15:057a2a113
matematykaA. Karbowiakczwartek-8:00-8:455a210
wtorek-13:40-14:254a210
biologiaW. Wiśniewskaśroda-15:20-16:002df3de7a109
matematykaI. Andryszczykczwartek-15:30-16:152f208
matematykaA. Baranwtorek-14:35-15:203cG209
środa-8:00-8:45; środa-8:50-9:352dG6a209
czwartek-14:35-15:152c2fG209
historiaA. Majerczwartek-15:30-16:157a208
j. niemieckiI. Jasińskapiątek-7:15-8:002c3cG222
ed. wczesnoszkolnaM. Furmankiewiczczwartek-11:35-12:201asp138
ed. wczesnoszkolnaK. Ziułkowskapiątek-12:40-13:203bsp134
piątek-13:40-14:25
ed. wczesnoszkolnaP. Koberśroda-12:40-13:253asp136


Konsultacje
NauczycielPrzedmiotTerminSala
J. Dozdj. angielskiśroda-8:00224
I. Jaźwińskaj. angielskiśroda-15:15114
A. Szerszeńj. angielskiponiedziałek-7:15206
j. angielskipiątek-7:15208
Z. Jaworekj. angielskiśroda 7:30219
I. Jasińskaj. niemieckiczwartek-7:30222
U. Główczakchemiapiątek-8:00206
I. Andryszczykmatematykawtorek-7:30210
W. Wiśniewskabiologiawtorek-8:00109
czwartek-14:25109
D. Moszczyńskachemia/fizykawtorek-14:25218
piątek-15:20218
A. Tarasiukj. polskiwtorek-13:40219
środa-7:15219
piątek-7:15219
M. Ryczkowskahistoriaśroda-8:00b-teka
Nauczyciel oczekuje na interesantów 15 minut od rozpoczęcia dyżuru
-->